In Duitsland is dit al een ware hit en binnenkort komt de DVD ook naar Nederland: Bollyrobics, Bollywood Dance Workout. Als we de makers mogen geloven is dit de fitness trend van 2006. Op de muziek van Andrew Lloyd Webbers ‘Bombay Dreams’ en ‘Kal Ho Naa Ho’ van Shahrukh Khan, kun je ‘fitnessen’ in Bollywood stijl. Op blote voeten natuurlijk en met bijbehorende zijden sjaal kun je dansen op nummers als ‘ChaiyyaChaiyya’, ‘Maahi Ve’ en ‘Monama’. Het productiebedrijf is op dit moment op zoek naar een distributie partner, dus binnenkort ligt de DVD ook in de Nederlandse winkels.

Hoe beleef jij deze zomer?
Er wordt je verteld dat je op vakantie gaat. Maar niet voor hoe lang. Eenmaal daar blijkt dat je gedwongen wordt te trouwen en alleen zal achterblijven. Heb jij een vermoeden dat jou dat gaat overkomen? Handel dan nu!
Ga voor hulp en advies naar www.alsniemandietsweet.nl
best leuk om op die films se liedjes te dansen
echttttttt gaaffff?!!?*
groetjes:shahrukh khan lovers**********
coOl .. wil k oOk wel ..:D:D
die vrouw die die dvd heeft gemaakt was bij jamie oliver het is zyn vriendin en toen deed jamie een kurta aan en ging hij bollywood dansen en k3g kyke
ga em echt wel halen
ZOoooo Tof!
ik hoop dat hij snel in de winkel is!
Ga hem cker halen, lekker voor de flatscreen oefenen!!!
liefs dun