Bollywood.nl

Saif Ali Khan en Kareena Kapoor trouwen in december?

Nog maar vorige maand kondigde actrice Sharmila Tagore aan dat haar zoon Saif Ali Khan en actrice Kareena Kapoor op 16 oktober in het huwelijksbootje zouden stappen. Deze week ontkende Saif de datum en zei dat het huwelijk ergens eind dit jaar zal plaatsvinden.

“We hebben nog geen datum. Het huwelijk zal ergens aan het eind van dit jaar plaatsvinden”, aldus Khan tegen de media. En hoewel Saif de datum dus heeft veranderd, maakt moeder Sharmila Tagore bekend dat het huwelijk wel degelijk in oktober is en dat de voorbereidingen hiervoor al in volle gang zijn.

Afgelopen week waren er ook geruchten dat het koppel zou hebben gekozen om in Londen te trouwen om de Indiase media te ontwijken, maar ook dit is een gerucht. “Wij trouwen zeker niet in Londen.” Hij voegt toe dat hij verder geen details over het huwelijk wil bespreken met de media. “Het is een privé-aangelegenheid en dat wil ik graag zou houden.”



Er zijn 5 reacties

  1. Silvia
    Geplaatst op 19 juli 2012 om 16:45 uur.

    Dit is oud nieuws. Op Bollywood.blog was dit al een tijdje langer bekent.

  2. Naresh
    Geplaatst op 19 juli 2012 om 17:12 uur.

    Wat zijn ze mooi op de foto. Allebei heel knap.
    Ik ben heel blij voor ze.

  3. Rani.M
    Geplaatst op 20 juli 2012 om 09:24 uur.

    Omg , jaren lang hoor je dat deze twee gaan trouwen

  4. Punjabi Movies Online
    Geplaatst op 20 juli 2012 om 12:20 uur.

    Echt geweldig als dat gebeurt zeg! Vind ze ook precies bij elkaar passen. Wel is het alleen de leeftijd die de wensen overlaat maar ja. De leeftijd kent geen grenzen in het Liefde zeggen ze altijd.

  5. mdpako11
    Geplaatst op 24 juli 2012 om 19:44 uur.

    dit nieuws is ouddd
    het staat al een paar dagen op blollywood.blog

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bollywood specials

Het laatste Bollywood nieuws

Bollywood video

Bollywood op Facebook

Hindustani.NL

GoodTimes.Org